wybierz język
strona główna >> oferta >> Rozsiewacze do nawozów

Rozsiewacz  nawozów   JUNIOR  przeznaczony jest do równomiernego rozsianie pożądanej dawki nawozu granulowanego na zadaną szerokość roboczą. Maszyna ta wyposażona jest w jedną tarczę wysiewająca, mieszadło oraz metalową przekładnię. Konstrukcja wykonana jest z metalu  pokrytego wytrzymałą farbą. Zbiornik wykonywane są z polietylenu co  charakteryzuje je dużą wytrzymałością i odpornością na działanie promieni UV.

W ofercie naszej znajduje się także sadowniczy jednotarczowy rozsiewacz nawozów .

więcej

Rozsiewacz  nawozów   JUNIOR II  przeznaczony jest do równomiernego rozsiania precyzyjnej dawki nawozu granulowanego na zadaną szerokość roboczą, mocowany jest na trzypunktowym układzie podnośnika hydraulicznego ciągnika. Maszyna ta wyposażona jest w dwie  tarczę wysiewająca.  Konstrukcja wykonana jest z metalu pokrytego wytrzymałą farbą, cały mechanizm wysiewający (talerz, łopatki, osłona) wykonany jest ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. W standardzie sterowanie hydrauliczne /otwieranie  za pomocą siłownika ( prawa-lewa strona) oraz oświetlenie drogowe.
 
 
więcej

Rozsiewacz  nawozów   JUNIOR II Plus przeznaczony jest do równomiernego rozsiania precyzyjnej dawki nawozu granulowanego na zadaną szerokość roboczą, mocowany jest na trzypunktowym układzie podnośnika hydraulicznego ciągnika. Maszyna ta wyposażona jest w dwie  tarczę wysiewająca.  Konstrukcja wykonana jest z metalu pokrytego wytrzymałą farbą, dno rozsiewacza oraz cały mechanizm wysiewający (talerz, łopatki, osłona) wykonany jest ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. W standardzie sterowanie hydrauliczne /otwieranie  za pomocą siłownika ( prawa-lewa strona) oraz oświetlenie drogowe.
 
więcej

Koło 11,5 x 15,3
Dolny lub górny zaczep
Podpora mechaniczna
Regulowany rozstaw osi
Oswietlenie drogowe
 
więcej